Bezoek onze showroom in Kaatsheuvel boordevol buitenlampen en brievenbussen.
Gratis en vrijblijvend lichtadvies in de showroom in Kaatsheuvel, zie lichtadvies.
Wist u dat TuinExtra een uniek assortiment heeft: Alle A-merken maar ook eigen import en fabricage.
TuinExtra heeft niet alleen een complete webshop maar ook een showroom in Kaatsheuvel.
Showing all 14 results
Deze koperen buitenlamp Utrecht Boog wordt volgens oude ambachtelijke technieken door een koperslager gemaakt. Dit authentieke handwerk maakt deze stallamp uniek. Het koper waarvan deze buitenlamp gemaakt is verouderd binnen enkele maanden verder naar een mooie donkerbruine kleur. De hoogte van deze fraaie grote buitenlamp is 53 cm, de uitsteek 68 cm. De schotel heeft een doorsnede van 35 cm. De beglazing is gemaakt van echt glas, de fitting is van porselein en E27. U kunt dus alle gebruikelijke kooldraadlampen, spaarlampen en ledlampen toepassen in deze fraaie buitenlamp. Deze buitenlamp kunt u hier in de webshop direct bestellen of bekijken in onze showroom in Kaatsheuvel.
De Frezoli Figirola 105.9.000 plafondlamp wordt met de hand gemaakt van koper en messing. Het koper en messing is na fabricage verouderd zodat direct een hanglamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 60 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De hoogte van deze fraaie hanglamp is verstelbaar. De totale breedte van de plafondlamp is 75 cm. De kap heeft een doorsnede van 35 cm. Frezoli fabriceert vele modellen klassieke wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen. Veel modellen van Frezoli Tierlantijn zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
De Frezoli Lucce 708 buitenlamp wordt met de hand gemaakt van koper en messing. Het koper en messing is na fabricage verouderd zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. In de Frezoli Lucce serie zijn er meerdere wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen leverbaar. Veel modellen van Frezoli Tierlantijn zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
De Frezoli Lucce 701 buitenlamp wordt met de hand gemaakt van koper en messing. Het koper en messing is na fabricage verouderd zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. De uitsteek vanuit de muur is 63 cm. In de Frezoli Lucce serie zijn er meerdere wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen leverbaar. Veel modellen van Frezoli zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
De Frezoli Lucce 703 buitenlantaarn wordt met de hand gemaakt van koper en messing. Het koper en messing is na fabricage verouderd zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. In de Frezoli Lucce serie zijn er meerdere wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen leverbaar. Veel modellen van Frezoli Tierlantijn zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
De Frezoli Lucce 704 buitenlantaarn wordt met de hand gemaakt van koper en messing. Het koper en messing is na fabricage verouderd zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. In de Lucce serie zijn er meerdere wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen leverbaar. Veel modellen van Frezoli Tierlantijn zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
De Frezoli Lucce 709 buitenlamp wordt met de hand gemaakt van aluminium. Het metaal is na fabricage voorzien van een lood-finish zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. In de Frezoli Lucce serie zijn er meerdere wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen leverbaar.
De Frezoli Lucce 710 buitenlamp lood finish wordt met de hand gemaakt van aluminium. Het metaal is na fabricage voorzien van een lood-finish zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. In de Frezoli Lucce serie zijn er meerdere wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen leverbaar.
Frezoli produceert landelijke koperen verlichting, zowel binnenverlichting als buitenverlichting. Alle onderdelen van de armaturen zijn gemaakt van natuurlijke materialen zoals koper en messing. De buitenlamp 734.1.000 Lucco wandlamp van Frezoli wordt geheel met de hand gemaakt. Het armatuur wordt als het gereed is direct verouderd zodat direct een fraaie oude uitstraling ontstaat. Natuurlijk mag een helder stalglas als beglazing niet ontbreken. De fitting van het armatuur is E27 wat een grote verscheidenheid aan lichtbronnen mogelijk maakt. Zowel spaarlampen, kooldraadlampen als LED-lampen in diverse wattages. Het assortiment van Frezoli Collezione TT bestaat verder uit armaturen voor aan de wand, plafond (evt met ketting) en staande armaturen. Heeft u voor een project meerdere armaturen nodig dan mag u altijd contact opnemen voor een vrijblijvende offerte: 0416-530272.
De Frezoli Lucco 735 buitenlamp wordt met de hand gemaakt van messing. Het messing is na fabricage verouderd zodat direct een buitenlamp met een nostalgische brown/black finish ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 75 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De doorsnede van de schotel van deze fraaie buitenlamp is 35 cm. In de Lucco serie zijn er meerdere wandlampen leverbaar. Veel modellen van Frezoli zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
Frezoli produceert landelijke koperen verlichting, zowel binnenverlichting als buitenverlichting. Alle onderdelen van de armaturen zijn gemaakt van natuurlijke materialen zoals koper en messing. De plafondlamp Miraso 3 van Frezoli wordt geheel met de hand gemaakt. Het armatuur wordt als het gereed is direct verouderd zodat direct een fraaie oude uitstraling ontstaat. Het assortiment van Frezoli Tierlantijn Collezione TT bestaat verder uit armaturen voor aan de wand, plafond (evt met ketting) en staande armaturen. Heeft u voor een project meerdere armaturen nodig dan mag u altijd contact opnemen voor een vrijblijvende offerte: 0416-530272.
Frezoli Tierlantijn produceert landelijke koperen verlichting, zowel binnenverlichting als buitenverlichting. Alle onderdelen van de armaturen zijn gemaakt van natuurlijke materialen zoals koper en messing. De plafondlamp Miraso van Frezoli wordt geheel met de hand gemaakt. Het armatuur wordt als het gereed is direct verouderd zodat direct een fraaie oude uitstraling ontstaat. Het assortiment van Frezoli Collezione TT bestaat verder uit armaturen voor aan de wand, plafond (evt met ketting) en staande armaturen. Heeft u voor een project meerdere armaturen nodig dan mag u altijd contact opnemen voor een vrijblijvende offerte: 0416-530272.
Frezoli produceert landelijke koperen verlichting, zowel binnenverlichting als buitenverlichting. Alle onderdelen van de armaturen zijn gemaakt van natuurlijke materialen zoals koper en messing. De plafondlamp Tasni 2 094.1.000 van Frezoli wordt geheel met de hand gemaakt. Het armatuur wordt als het gereed is direct verouderd zodat direct een fraaie oude uitstraling ontstaat. Het assortiment van Frezoli Collezione TierlanTijn bestaat verder uit armaturen voor aan de wand, plafond (evt met ketting) en staande armaturen. Heeft u voor een project meerdere armaturen nodig dan mag u altijd contact opnemen voor een vrijblijvende offerte: 0416-530272.
De Frezoli Tasni 091 plafondlamp wordt met de hand gemaakt van koper en messing. Het koper en messing is na fabricage verouderd zodat direct een buitenlamp met een nostalgische sfeer ontstaat. De fitting is E27 voor gloeilampen van maximaal 60 watt of spaarlampen van maximaal 18 watt. De beglazing is helder en gemaakt van echt glas. De hoogte van deze fraaie hanglamp is 120 cm. De kap heeft een doorsnede van 35 cm. Frezoli fabriceert vele modellen klassieke wandlampen, lantaarnpalen en plafondlampen. Veel modellen van Frezoli zijn niet alleen te bekijken in onze webshop maar ook in onze showroom in Kaatsheuvel. Informeer eventueel telefonisch.
Showing all 14 results