Gratis en vrijblijvend lichtadvies in de showroom in Kaatsheuvel, zie lichtadvies.
Wist u dat TuinExtra een uniek assortiment heeft: Alle A-merken maar ook eigen import en fabricage.
TuinExtra heeft niet alleen een complete webshop maar ook een showroom in Kaatsheuvel.
Showing all 5 results
Deze staande buitenlamp is gemaakt van 2 mm dik cortenstaal van klasse A. Deze buitenlamp is voorzien van een 2 stuks 3 watt led. Deze buitenlamp is een up en downlight en geeft dus naar boven en beneden licht. Dit maakt deze cortenstalen buitenlamp uitermate geschikt voor het verlichten van een pad of oprit in uw tuin. De breedte van de lichtbundel is 180 graden. De afmeting van de buitenlamp is 150 cm hoog en 25 breed. Deze buitenlamp is er ook in 110 en 80 cm hoog. De buitenlamp is uitstekend waterdicht en IP65 gekeurd. De led lichtbron heeft 50.000 branduren en gewoon aan te sluiten op 230 volt. De fabrieksgarantie op deze buitenlamp is 5 jaar.
Op verzoek is deze buitenlamp leverbaar met een huisnummer, logo of tekst. Neem hiervoor contact met ons op.
Deze buitenlamp is veelal uit voorraad leverbaar en wordt 2 a 3 dagen na bestelling bij u afgeleverd. Deze led buitenlamp is ook te bekijken in onze showroom in Kaatsheuvel.
Deze zwarte buitenlamp is gemaakt van 2 mm dik aluminium en daarna ral 9005 zwart gepoedercoat. De staande lamp is voorzien van een 6 watt led. Deze buitenlamp is up/down en geeft dus zowel naar beneden en boven licht. De breedte van de lichtbundel is instelbaar met klepjes in de lamp. De maximale breedte van de lichtbundel is 60 graden. De afmeting van de buitenlamp is 10 x 10 cm. De hoogte van de staander is 150 cm. De breedte is 25 cm. De tuinlamp is uitstekend waterdicht en IP65 gekeurd. De led lichtbron heeft 50.000 branduren. De fabrieksgarantie op deze buitenlamp is 5 jaar.
Deze buitenlamp is veelal uit voorraad leverbaar en wordt 2 a 3 dagen na bestelling bij u afgeleverd. Deze led buitenlamp is ook te bekijken in onze showroom in Kaatsheuvel.
De koperen armaturen Lanterne van Il Fanale hebben een fraaie authentieke uitstraling. Er zijn vele modellen wandlampen, plafondlampen en staande armaturen beschikbaar in de serie Lanterne. De plafondlamp Lanterne 266.03.OO heeft een hoogte van 150 cm, een breedte van 23 x 23 cm. De kap heeft een heldere beglazing. De armaturen zijn voorzien van een E27 fitting voor spaarlampen of LED lampen van maximaal 70 watt. De armaturen zijn gemaakt van koper en messing wat al verouderd is bij de fabricage van het armatuur. Zo heeft u direct fraaie klassieke buitenverlichting met een nostalgische uitstraling.
De koperen armaturen Lanterne van Il Fanale hebben een fraaie authentieke uitstraling. Er zijn vele modellen wandlampen, plafondlampen en staande armaturen beschikbaar in de serie Lanterne. De plafondlamp Lanterne 266.17.OO heeft een hoogte van 150 cm, een breedte van 23 x 23 cm. De kap heeft een heldere beglazing. De armaturen zijn voorzien van een E27 fitting voor spaarlampen of LED lampen van maximaal 70 watt. De armaturen zijn gemaakt van koper en messing wat al verouderd is bij de fabricage van het armatuur. Zo heeft u direct fraaie klassieke buitenverlichting met een nostalgische uitstraling.
De koperen buitenlampen Venezia van Il Fanale hebben een fraaie authentieke uitstraling. Er zijn vele modellen beschikbaar: plafondlampen, wandlampen, kettinglampen en staande armaturen. Dit is de lantaarn 248.15.ort Venezia van Il Fanale. U kunt bij een buitenlamp van Il Fanale kiezen voor een transparante of een opaal witte beglazing. De armaturen zijn gemaakt van koper en messing wat al verouderd is bij de fabricage van het armatuur. Zo heeft u direct fraaie klassieke buitenverlichting met een nostalgische uitstraling.
Showing all 5 results